Aile Avukatlığı ve Aile Rehberliği Şahin’e Sunuldu

Adalet ve Hukuk Derneği Milletvekilimiz Av. idris ŞAHİN önderliğinde Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sayın Fatma ŞAHİN ile görüştü .

5549501481

Ziyarete Adalet ve Hukuk Derneği Başkanı Av. Süleyman TAŞBAŞ ve yönetim kurulu üyeleri Av. Mustafa AYDIN ile Av. Ömer TURANLI katıldı.

 

Adalet ve Hukuk Derneği uzun süredir üzerinde çalıştığı ve son şeklini verdiği Aile Avukatlığı ve Aile rehberliği projesinin Milletvekilimiz ŞAHİNE  sunmuş ŞAHİN DE konunun derhal sayın Bakana iletilmesi gerektiğini söyleyerek böyle bir buluşmaya aracılık etmiştir.

 

Daha önceden belirlenen 14.09.2013 tarihinde TBMM kulisinde proje Sayın Bakana anlatılarak ayrıca Sayın Bakan Adalet ve Hukuk Derneğinin merkez binasının açılışına davet edildi. Sayın Bakan memnuniyetlerini bildirerek dernek çalışmasını çok önemsediğini, projenin desteklenmesi gerektiğini, bu tarz çalışmaların yoğun şekilde devam etmesini arzu ettiklerini ifade etti. Bakan ŞAHİN in talimatları üzerine Müsteşar yardımcısı Doğan Demirdaş ile de görüşülüp, proje üzerinde görüş ve düşünceler ifade edilerek bu tür projeler üzerinde ortak çalışılması gerektiği kanısına varılmıştır.