Bayramda ayak basmadık yer bırakmadı

Şahin, AK Parti Çankırı İl Başkanı Salim Çivitçioğlu ve bazı il yönetim kurulu üyeleri,  ile Ilgaz Yuvasaray Köyü Yayla Şenlikleriyle başladıkları programlarını gece 01:30 da Orta ilçesinde noktaladı.

8259613122

Yuvasaray köyünden sonra Ilgaz kale köyüne geçerek mevlit merasimine kayılan Şahin, buradan Çerkeş Karamustafa köyünde köy konağı açılışı ve köy şenliklerine katıldı. Program bitiminde  beraberindekilerle Atkaracalar Demirli köyü ve Kükürt köyü Zevdeş mahallesi şenliklerine de katılan Şahin Atkaracalar merkezinde Ak Parti ilçe teşkilatını ziyaret edip ardından  Kıraathaneleri gezerek vatandaşlarla bayramlaştı.

Atkaracalar’dan ayrılan Şahin Kurşunlu Göllüce ve Eskiahır köy şenliklerine katıldı. Buradan da Korgun Buğay ve Maruf köylerinin festivallerine de katılarak son olarak gece geç saatler olmasına rağmen Orta ilçesi 6. Paşa Sultan şenliklerine katılarak programını sonlandırdı.

Şahin Katıldığı tüm programlarda vatandaşlara hitaben yapmış olduğu konuşmalarında Birlik ve beraberliğe atıfta bulunarak TBMM deki çalışmaları hakkında bilgi verip bölgemize yapılan yatırımların son durumlarını da vatandaşlara aktardı. Şahin konuşmasında festivallerdeki katılımın çokluğundan duyduğu memnuniyeti dile getirerek sizler çok önemli bir iş yapıyorsunuz sılayı rahim görevinizi yerine getirdiğiniz gibi, dedelerle torunlarını, gurbettekilerle köydekileri buluşturduğunuz. Geleneklerimizi ve örflerimizi gelecek kuşaklara aktarıyorsunuz tebrik ediyorum Allah birlik ve beraberliğimizi daim eylesin dedi.